روش رسیدن به صفحه اول گوگل

زمان مطالعه: 5 دقیقه

رویای دیرینه کسب و کارهای آنلاین، استارتاپ های نوپا و تمامی بیزینس هایی که در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستند این است که در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند تا بتوانند خیلی راحت و سریع تعداد بسیار زیادی مشتری برای خود پیدا کنند، اما چگونه باید در این جایگاه قرار گرفت؟

چگونه وبسایت خود را به این درجه از موفقیت برسانیم؟

چگونه کاری کنیم که سایت ما در گوگل مطرح شود و ترافیک زیادی را جذب کند؟

سئو داخلی و سئو خارجی چقدر در این زمینه اهمیت دارند؟

متخصصین سئو با چه ترفندهایی این مسئله را حل می کنند؟

امروز در این زمینه سعی می کنیم که به صورت کامل صحبت کنیم و به شما کمک کنیم تا در طول مسیر سئو و بهینه سازی سایت خود به مشکل برنخورید. اگر دوست دارید که اطلاعات خود را به صورت کامل راجع به این موضوع افزایش دهید و هیچ مشکل احتمالی نداشته باشید، سعی کنید که مطالب این مقاله را فراموش نکنید!

چرا صفحه اول گوگل مهم است و باید برای آن بهایی پرداخت؟

اگر صاحب کسب و کاری هستید که در فضای آنلاین حضور دارد و نمی دانید که چرا باید در جایگاه صفحه اول موتور جستجوی گوگل قرار بگیرید، باید به شما بگوییم که این موضوع کمی احتیاط برانگیز و خنده دار است! مگر می شود کسب و کاری در بستر آنلاین حضور داشته باشد و بدون نیاز به حضور صفحه اول GOOGLE رشد کند؟

همه ی کسب و کارهای موفق از جمله دیجی کالا که حتما نام آن را شنیده اید، عدد بسیار قابل توجهی از ورودی های سایت خود را از گوگل می گیرند.

در واقع آن ها بر اساس نیاز کاربران خود سایت خود را سئو می کنند تا مشتری خود، آن ها را پیدا کند و از خدمات یا محصولتشان استفاده کند. اگر آماده هستید که کسب و کار خود را بهبود ببخشید و تحول عظیمی در زمینه فروش خود بوجود بیاورید، لازم است که بدانید چگونه باید این جایگاه را بدست آورد؟

روش رسیدن به صفحه اول گوگل چیست؟

اگر کمی در این رابطه جستجو کرده باشید، متوجه می شوید که اکثر افراد در مورد تکنیک های سئو صحبت می کنند و می گویند که اگر یک محتوای خوب داشته باشید، قادر هستید به جایگاه دلخواه خود برسید، اما این تمام ماجرا نیست! ماجرای سئو و فعالیت های آن کمی گسترده تر از آن است که تصورش را بکنید و تنها با دانستن دو یا چند ترفند نمی توان به هدف رسید!

کسب و کارهای موفقی که توانسته اند، مقدار زیادی ورودی از طریق موتور جستجوی گوگل به سمت خود بکشانند و فروش بالایی را تجربه کنند، با استفاده از یک تقویم محتوایی قوی، استفاده از ترفندهای سئو داخلی و همچنین به کار گرفتن بهینه سئو خارجی به این جایگاه رسیده اند. شاید می پرسید که خوب باید در این زمینه چه کار کنید که شما هم قادر باشید، سایت خود را به صفحه اول Google برسانید.

اگر فردی هستید که می خواهید در یک دوره آموزش سئو شرکت کند و یا خود شخصی هستید که به عنوان یک سئوکار خود را معرفی می کند، باید به خوبی در این زمینه اطلاعات داشته باشید. شرکت در یک دوره آموزشی نمی تواند کار را راه بیندازد و مشکل شما را حل کند. شما باید برای هر چالش احتمالی، راه حل واضحی داشته باشید که این موضوع حاصل نمی شود، مگر با کسب تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت!

چرا کمک گرفتن از متخصص سئو، راهگشاست؟

کمک گرفتن از متخصص سئو

اگر فکر می کنید که بدون کمک یک متخصص قادر هستید به این جایگاه و هدف برسید، باید به شما بگوییم که سخت در اشتباهید! اگر خودتان یک کارشناس سئو نیستید، حتما در این زمینه نیاز به یک فرد فنی دارید. متخصص سئو کسی است که تجربه ی عملی و دانش تئوری کافی در زمینه عملیات سئو دارد و می تواند به شما کمک کند که در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید.

متخصص سئو با بررسی کلی وضعیت سایت شما، بررسی ساختار سایت و کدهای نوشته شده، جایگاه فعلی در موتورهای جستجو … اقدام به طراحی استراتژی سئو برای شما می کند. این استراتژی که معمولا با کمک یک کارشناس تولید محتوا هم همراه است در یک فرآیند 3 تا 6 ماهه به نتیجه می رسد و کسب و کار قادر است که در این مدت زمان، مقدار بسیار زیادی ورودی و ترافیک از گوگل بگیرد.

اگر نیاز به یک تیم یا فرد حرفه ای در زمینه سئو و بهینه سازی سایت خود دارید که با استفاده از تجربه های موفق قبلی قادر باشد که کسب و کار شما را بهبود ببخشد، می توانید بر روی ما حساب کنید. در این زمینه ما تمام تلاش خود را می کنیم که با استفاده از بروزترین تکنیک ها و فرآیندهای موجود در این زمینه کاری کنیم که کسب و کار شما به بهترین شکل به جلو حرکت کند و به جایگاه دلخواه برسد.

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل به چه صورت محاسبه می‌شود؟

اگر برای شما هم مانند دیگر کسب و کارها بودجه بندی از اهمیت بالایی برخوردار است، باید در مورد شیوه و نحوه قیمت گذاری اطلاعات کافی کسب کنید. این کار کمک می کند که شخص یا افرادی که در این زمینه ادعایی دارند، نتوانند از شما سواستفاده مالی کنند. در مورد نحوه قیمت گذاری باید بدانید که معمولا این کار بر اساس شاخص های کلیدی عملکرد و KPI های مشخصی که در ابتدا بر روی آن ها توافق می شود، انجام می شود.

از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت صفحه اول گوگل عبارت است از:

  • میزان سرعت سایت
  • میزان مشکلات فنی
  • سختی کلیدواژه
  • میزان نیاز به سئو خارجی (لینک سازی، رپورتاژ آگهی و …)
  • میزان جستجوی کلمات کلیدی
  • مدت زمان پروژه
  • میزان محتوای مورد نیاز و …

همه ی عوامل بالا تاثیر مستقیمی بر روی قیمت سئو سایت دارند و اگر نتوانید آن ها را مدیریت کنید، احتمالا با هزینه های سنگینی در این زمینه روبرو می شوید.

تیم ما با داشتن تجربه ی کافی در زمینه بهینه سازی سایت و درک نیازها و خواسته های مشتری با قیمتی مناسب قادر است که تمامی نیازهای شما در زمینه کسب و کار را به بهترین شکل تامین کند.

با رسیدن به صفحه اول Google معجزه چگونه رخ می‌دهد؟

معجزه صفحه اول گوگل

همه می دانند که صفحه اول گوگل مهم است و باعث می شود که کسب و کار، برند، محصولات و خدمات آن ها معرفی شود و مشتریان بیشتری جذب کنند. اگر در این زمینه قادر باشید، از پشت پرده ی ماجرا هم مطلع باشید بهتر می توانید این موضوع را درک کنید که چرا رسیدن صفحه اول موتور جستجوی گوگل می تواند معجزه کسب و کار شما باشد!

طبق آمارها و نتایج منتشر شده در این زمینه کاربران و کسانی که از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند، به ندرت علاقه مند هستند که به نتایج صفحه دو گوگل سر بزنند. در واقع سایت هایی که در این جایگاه و رتبه وجود دارند، بدون هیچ پیشرفت و موفقیتی باید جایگاه را ترک کنند و ورودی های خود را به سایت های صفحه اول گوگل بدهند!

طبق آماری که توسط خود گوگل منتشر شده است، مخاطبان با جستجوی یک عبارت خاص در گوگل، تنها 3 لینک بالایی را مشاهده می کنند!

در واقع حدود 33 درصد از کاربران 3 لینک برتر که جایگاه بالایی دارند را مشاهده می کنند!

حدود 57 درصد از کاربران، 7 جایگاه بعدی را می بیننند

و تنها 10 درصد کابران و یا کمتر به صفحات دیگر مراجعه می کنند.

صفحه اول موتور جستجوی گوگل جایگاه شماست، اگر بخواهید!

برای رسیدن به جایگاه بالا در صفحه یک گوگل کافی است که صبر، برنامه ریزی و رهنمودهای یک سئوکار یا تیم حرفه ای بهینه سازی سایت را در اولولیت قرار دهید و به صورت منظم با استفاده از دانش تخصصی و راهکارهای موجود در این زمینه روز به روز وضعیت سایت خود را بهبود ببخشید. هرچقدر که تیم انتخابی سئو شما قدرتمندتر باشد، با قدرت و سرعت بیشتری به نتیجه می رسید.

اگر تصمیم خود را گرفته اید و تنها می خواهید از شرایط این کار مطلع شوید و یا حتی سوالی دارید که نمی توانید جواب آن را در این متن پیدا کنید، کافی است که با ما تماس بگیرید. اطلاعات تماس تیم ما در صفحه تماس با ما وجود دارد که می توانید آن را مشاهده کنید. همچنین اگر نظری در این زمینه دارید، خوشحال می شویم که از طریق کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

کشاورزمشاهده نوشته ها

Avatar for کشاورز

من الهام کشاورز هستم و از سال 92 به صورت تخصصی در حوزه سئو فعالیت میکنم و درحال حاضر مدرس این حوزه هستم.

10 نظر از کاربران عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *