الهام کشاورز مدرس سئو

الهام کشاورز
مدیریت تیم سئو

ویژگی های تیم الهام کشاورز

تیم الهام کشاورز فعالیت خود را از سال 95 استارت، و در این مسیر پر پیچ و خم به موفقیت هایی بسیار بالایی رسید، طوری که الان یک تیم چند نفره پر قدرت در حال مدیریت چندین پروژه ایرانی و خارجی می باشند و در کل می توانید دیجیتال مارکتینگ سایت خودتان را با خیال راحت به ما بسپارید.

در ادامه با افراد تیم من آشنا خواهید شد.

اعضای مؤثر تیم من

طاهره صفایی کارشناس سئو

طاهره صفائیمدیر ارشد تیم سئو

مبینا معصومی

مبینا معصومیمحتوا نویس

امیرحسین کرمی متخصص تکنیکال سئو سایت

امیرحسین کرمی
متخصص ارشد سئو تکنیکال

ما چطور به شما کمک می‌کنیم؟

 

گروه سئو الهام کشاورز ارائه دهنده خدمات حرفه ای طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب، سئوی انواع سایت های فروشگاهی، خدماتی، CMS اختصاصی و … می باشد. گروه وب نویسان از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا سعی بر آن داشت که با نوآوری و ایده های بروز و متفاوت در طراحی سایت و سئو وب سایت، بتواند مشتریان راضی و موفق خود را بیشتر نموده و به ارائه خدمات مستمر و حرفه ای در زمینه خدمات اینترنتی و طراحی و برنامه نویسی وب سایت، سئو سایت، ادز، اینستاگرام مارکتینگ ، طراحی بنر و تبلیغات دیجیتال در صنعت نرم افزار بپردازد.

در گروه الهام کشاورز، تجربه، خلاقیت، نو آوری، سرعت و دقت را در طراحی و پیاده سازی وب سایت و سئو سایت و راهکار های آنلاین تجربه کنید.

همواره در تلاش هستیم با رصد کردن تکنولوژی های جدید و کسب دانش و تجربه، محصولی با کیفیت تر و ماندگار را به مشتریان ارائه دهیم. ما مورد اطمینان بهترین شرکت ها هستیم.