نمونه کار سئو چاپ دیجیتال
این سایت در زمینه چاپ دیجیتال فعالیت دارد و در حال حاضر با کلمات زیادی در صفحه اول و بین رتبه 1 تا 3 قرار دارد.
سیستم مدیریت محتواجوملا
نوع وب سایتشرکتی
مدت زمان همکاریچهار سال
رتبه‌های فعلیاول تا سوم در صفحه اول
کلمات کلیدیبیش از 200 کلمه
وضعیت پروژهدر حال انجام
samdhprint
این وبسایت که با سیستم مدیریت محتوا جوملا طراحی شده به مدت شش سال همکاری مدوام و بی وقفه توانست رتبه اول تا سوم در صفحه اول گوگل را از آن خود کند.
این وب سایت در بیش از 200 کلمه کلیدی سئو شده است.

ابزارهای کار شده

Google Search Console

search console ابزار رایگانی است که گوگل در اختیار ما قرار داده است و با استفاده از آن می‌توانیم سایت خودمان را به راحتی بررسی کنیم.

می توانیم بازدید روزانه، هفتگی، ماهانه و … را در این ابزار مشاهده کنیم همچنین مشکلات سرعت سایت و گزینه های دیگری را می توان با این ابزار بررسی کرد.

Google Analytics

بزار ارائه شده توسط کمپانی Google به نام Analytics  یک راهکار حرفه ای برای کنترل و مانیتور ترافیک وب سایت می باشد که به صورت مجانی انتشار داده شده و ابزارهای غنی و بسیار پرکاربردی را جهت کنترل ترافیک وب سایت و هم چنین جهت دادن به بازاریابی شما در اختیارتان قرار می دهد. این سرویس گوگل در واقع توسط مجموعه نرم افزاری Urchine  تولید شده بود که بعد ها کمپانی Google با خرید موسسه Urchine شروع به توسعه و کامل نمودن ابزار تحلیلی آن نمود و سپس در سال ۲۰۰۵ نام آن را نیز به Google Analytics   تغییر داد. 

Google Tag Manager

یکی از بهترین ابزارهایی که در دنیای آنلاین به شما کمک می‌کند تا بتواند اطلاعات خوبی از کاربران جمع‌آوری کنید گوگل تگ منیجر (Google Tag Manager) است.

ابزارهای سئو سایت

نمایی از سرچ کنسول